Wellness Web
ALBION Group, a.s. - bazény, zastřešení a vířivé vany - největší výrobce bazénů a zastřešení v Evropě. Jedná se o ryze českou firmou působící na trhu již téměř 20 let, která je garancí té nejvyšší kvality bazénů a zastřešení za přiměřenou cenu. Za dobu své působnosti již nainstalovali několik desítek tisíc bazénů a zastřešení. Společnost ALBION Group, a.s. nabízí i široký sortiment vířivých van. Vířivé vany mnoha modelových řad uspokojí přání i těch nejnáročnějších klientů. Mezi vířivé vany v sortimentu této společnosti patří i vířivky značky Jacuzzi – značky, která dala vířivkám jméno.

Wellness

Styl wellness je pro dnešní dobu velmi užitečný.

Spousta lidí na celém světě jím žije, protože je velmi příjemný, Lidé se cítí vyrovnaní, v pohodě, nemají většinou fyzické potíže, mají ideální BMI.

Toho dosáhli velmi nenáročným novým stylem.

Co ale nový styl znamená?

Wellnes

Wellness znamená převážně jíst zdravě, sportovat, dodržovat pitný režim, mit ideální BMI.

Zdravá výživa ale neznamená jíst jen BIO výrobky. Znamená to jíst tak, aby tělo mělo dostatek živin, vitamínů.

Dodržovat pitný režim je pro naše tělo také důležité, protože je složeno převážně z vody. Vyhněte se alkoholu a kávě, protože vysušuje naše tělo.

Další součástí wellness stylu je sport. Pohyb našemu tělu prospívá, umožňuje spalovaní tuků. Proto se doporučuje při snižování váhy. Důležité je, aby vás sport bavil. Není důležité, zda rekreačně, nebo vytrvalostně.

Dobré je, když wellness žijete celá rodina. Budete všichni v pohodě a budete se navzájem podporovat.

Vytvořeno s pomocí wellness poradce a webdesignera