Wellness Web

Sport

Sport je nedílnou součástí wellness stylu. Podporuje spalování tuků, zdravou kondici i ve vyšším věku. Po sportování si připadáte v pohodě.

Po sportu je tělo vyčerpáno, musíme jej podpořit přiměřenou dávkou proteinů.

Každý sport, ať rekreační či vytrvalostní je přínosem pro naše tělo a welness styl. Pomáhá tělu spalovat tuky, protáhne svaly. Spoustu sportovců žije wellness, protože mají lepší kondici, jsou zdraví a v pohodě.

Wellnes

Je dobré, když se rozhodnete pro wellness styl, aby jste začli i sportovat.Není to podmínkou wellness stylu, ale skvěle ho doplňuje.

Vyberte si sport, který vám vyhovuje, baví vás a cvičte jen když se chcete uvolnit. Není důležité, zda-li si půjdete zaplavat, nebo se projít na delší procházku se psem. Pohyb vás uvolní a příjemně naladí.

Můžete navštívit i fitness centra, zacvičit si na posilovacích strojích. Nebo si pořídit stroj domů, pokud máte doma dost místa. Je důležité po sportování doplnit obsah živin.

Máte možnost si i koupit sportovní potřeby, jako např. vycházková hůl, hokejka, přilba, kolo, nebo míč. Opět zde platí, aby vás sport bavil. Ideální je zapojit do sportování celou rodinu. Všichni se budete cítit dobře, budete v pohodě a navíc si užijete spoustu společné legrace.

Vytvořeno s pomocí wellness poradce a webdesignera