Wellness Web

Dieta

Na trhu je spousta možností jak snížit váhu. Jinými slovy řečeno "dieta". Spousta diet působí jojo efektem, protože hubnete nezdravě a tělo se brání.

Při správné dietě je váha snižována tak, že tělo netrpí, má všechny živiny, které potřebuje. To znamená, že tělo nejdříve spaluje tuky.

Správná dieta funguje tehdy, když má tělo dost vody, živin, pohybu, necítíte se unavení, nemáte kosmetické problémy, citíte se v pohodě.wellness

Mnoho diet začíná tak, že nejdříve hubne svalstvo, později se zpracovává voda a naposled se stěpí tuky. Snižujete váhu, ale tělo hladoví.

To ale tělo unavuje, proto se cítíte unavení, padají vám vlasy, lámou se vám nehty, jste podráždění.

Když s dietou skončíte a začnete se stravovat jako dříve, tak opět kila naberete. Navíc se tělo bude bránit, bude si chtít uchovat zásoby pro další vaší dietu.

Po ukončení diety se musíte stravovat jinak než dřív, pokud nechcete kilogramy opět nabrat. To je pro vás šance začít žít wellness.

Začít se stravovat zdravou výživou, sportovat, dodržovat pitný režim. Pokud to budete správně kombinovat, budete se cítit v pohodě a budete mít i více životní vitality.

Aby byl plán vaší kondice ideální, nabízíme vám možnost wellness poradce zdarma. Platí pouze pro kontakt emailem v reklamním baneru.

Vytvořeno s pomocí wellness poradce a webdesignera